Contact

Informació de contacte

Contacte local

Austria

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): austria@fsfeurope.org

Belgium

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): belgium@fsfeurope.org

Switzerland

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): switzerland@fsfeurope.org

Germany

Free Software Foundation Europe e.V., Bilker Allee 173, 40217 Düsseldorf
Free Software Foundation Europe e.V., Schönhauser Allee 6/7, 10119 Berlin

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): germany@fsfeurope.org

Telèfon (oficina): +49 30 27595290

Spain

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): spain@fsfeurope.org

Finland

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): finland@fsfeurope.org

Telèfon (oficina): +358 44 566 2204

France

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): france@fsfeurope.org

United Kingdom

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): uk@fsfeurope.org

Ireland

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): ireland@fsfeurope.org

Italy

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): italy@fsfeurope.org

Netherlands

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): netherlands@fsfeurope.org

Serbia

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): serbia@fsfeurope.org

Sweden

Correu electrònic (membres de l'equip de l'FSFE i voluntaris): sweden@fsfeurope.org

Altres països

Si encara no existeix un equip de l'FSFE en el seu país, pot iniciar-ne un. D'aquesta forma, podrà treballar pel programari lliure amb més efectivitat. Els voluntaris de l'FSFE li poden proporcionar ajut i consell, i podrà treballar sota la consolidada marca de l'FSFE. Com a mínim, l'FSFE li pot proporcionar una infraestructura bàsica, com llistes de distribució de correu electrònic públiques i privades. Encara més important, podem posar-lo en contacte amb una xarxa europea d'experimentats partidaris del programari lliure. No cal establir una estructura legal per a formar un equip en un país.

Si desitja muntar un equip de l'FSFE, si us plau escrigui a team@fsfeurope.org.