Mluvíme o Svobodném software

Jak nás podpořit a jak se zúčastnit

Podpora

Je mnoho způsobů jak podpořit kampaň ,, Mluvíme o Svobodném softwaru''. V první řadě můžete začít tento termín sami běžně používat.

Další způsob, jak podpořit tuto kampaň, je umístit na své webové stránky odkaz, a přimět tak lidi zajímat se o kampaň a její cíle.

Pokud máte umělecký talent, můžete přispět nějakým druhem banneru nebo tlačítka, které si budou moci lidé vkládat na své stránky.

Účast

Tato kampaň je otevřená. Přispívat může každá společnost. Potěší nás kdokoliv, kdo se k nám přidá. Samozřejmě, že přispívání a zaragistrování se (nejen pouhá podpora) v této kampani znamená, že byste měli používat termín ,,Svobodný software'' na svých webových stránkách a ve svých publikacích.

Pokud jste se rozhodli zúčastnit se a poskytnout nám URL, můžeme umístit na stránky odkaz na vaši společnost. Protože se však FSFE rozhodla, že nebude na svém webu odkazovat na stránky propagující proprietární software, musíte nás ujistit, že vaše stránky nepovedou lidi k proprietárnímu software.

Kontakt

Pokud se chcete zúčastnit nebo poskytnout nějaké umělecké práce, pošlete prosím mail na adresu web@lists.fsfe.org. Pokud máte obecné otázky ohledně kampaně, kontaktujte prosím team@lists.fsfe.org .