26529€ of 212000€

FSFE, 2001 yılından beri yazılım özgürlüğünün önündeki engelleri ortadan kaldırarak kullanıcıların haklarını iyileştiriyor. 20 yıldır, Özgür Yazılımın özgürlüğe, şeffaflığa ve öz belirtime nasıl katkı sağladığını anlamaları için bireylere ve kuruluşlara yardımcı oluyoruz.

Önümüzdeki 20 yıl için yardımınıza ihtiyacımız var. Herkesin kendi teknolojisini denetleyebilmesini istiyoruz. Özgür Yazılım ve sunduğu kullanma, inceleme, paylaşma ve geliştirme özgürlükleri bu hedefin anahtarıdır.

Bu sayfa henüz çevrilmedi. Bu sayfayı ve fsfe.org'daki diğer sayfaları çevirmemize lütfen yardımcı olun, böylece insanlar mesajımızı kendi anadillerinde okuyabilirler.

Team

Gabriel Ku Wei Bin

Legal Coordinator

Gabriel has a background in law and is originally from Singapore, where he worked as a junior associate practicing corporate and commercial law. He left Singapore in 2012 to study international human rights law at Lund University in Sweden, and since graduating has conducted legal research and writing in the fields of human rights and constitutional law in various non-profit organizations in Europe.

Gabriel currently administers the FSFE's Legal Network, and coordinates the FSFE's involvement in the European Commission's Next Generation Internet Initiative. You can contact Gabriel at gabriel.ku@fsfe.org (PGP).