164.053,35€ of 212.000€

FSFE, 2001 yılından beri yazılım özgürlüğünün önündeki engelleri ortadan kaldırarak kullanıcıların haklarını iyileştiriyor. 20 yıldır, Özgür Yazılımın özgürlüğe, şeffaflığa ve öz belirtime nasıl katkı sağladığını anlamaları için bireylere ve kuruluşlara yardımcı oluyoruz.

Önümüzdeki 20 yıl için yardımınıza ihtiyacımız var. Herkesin kendi teknolojisini denetleyebilmesini istiyoruz. Özgür Yazılım ve sunduğu kullanma, inceleme, paylaşma ve geliştirme özgürlükleri bu hedefin anahtarıdır.

Bu sayfa henüz çevrilmedi. Bu sayfayı ve fsfe.org'daki diğer sayfaları çevirmemize lütfen yardımcı olun, böylece insanlar mesajımızı kendi anadillerinde okuyabilirler.

Haberler

On Software Freedom Day, support FSFE!

Tarih::

We need computers we can trust. The recent news about planet-wide surveillance make clear how important computer systems are for our society. Control of these computer systems needs to be in the hands of their users.

Free Software is crucial to achieving this. We need strong, independent organisations to fight for software freedom and civil rights in the digital age. At FSFE, we have more than a decade's experience in defending your rights and helping to create a better future.

Now is the time to step up our efforts. We need your help. On this year's Software Freedom Day, please support our work and sign up as a Fellow of FSFE.