Since 2001 the FSFE has been enhancing users' rights by abolishing barriers for software freedom. For 20 years we have been helping individuals and organisations to understand how Free Software contributes to freedom, transparency, and self-determination.

For the next two decades we need your help. We want everyone to be able to control their technology. Free Software and its freedoms to use, study, share, and improve are the key to that goal.

Zpravodaj

FSFE Newsletter - červenec 2017

on  

FSFE nyní poskytuje Git hosting pro své příznivce

Sdílení znalostí a posílení spolupráce jsou základními zásadami v komunitě Free Software. FSFE proto s radostí poskytne svým příznivcům a registrovaným dobrovolníkům platformu pro vytváření a správu archivů Git s pohodlným webovým rozhraním podle git.fsfe.org.

Prostřednictvím git.fsfe.org umožňuje FSFE svým stoupencům sdílet a spolupracovat na platformě která plně respektuje jejich svobody. A i když uživatelé mohou používat tuto platformu k soukromým účelům, doporučujeme každému aktivistovi a místní skupině FSFE, aby hostil kód, který používají pro své aktivity FSFE, sdílet zápisy nebo jiné dokumenty z jednání skupiny FSFE, Veřejně zajímavé informace. Tímto způsobem bychom rádi usnadnili a stimulovali spolupráci, zpětnou vazbu a tvořivost v rámci našeho celoevropského společenství.

Oficiální týmy a pracovní skupiny sdružení FSFE se také budou snažit přenést co nejvíce kódů a příslušných souborů na tuto novou platformu. Například budoucí vývoj webových stránek, propagační materiál a užitečné skripty pro každodenní práci organizace. Pro začátečníky Gitu vysvětlujeme službu podrobněji na FSFE wiki. Pokročilí uživatelé jsou ochotni pomoci rozšiřovat příručky o nejběžnějších pracovních postupech Git.

Najděte nás a použijte, studujte, sdílejte a zlepšujte na git.fsfe.org.

R2D2 loves Free Software

Můžete pomoct růst i v roce 2017 https://fsfe.org/join/nl2017-07


Co jiného se stalo? Mezi námi i mimo FSFE

Nepropásněte! Nadcházející akce FSFE

Pomocte zlepšit Náš newsletter

Pokud vidíte nějaké zprávy, o kterých si myslíte, že by měly být zahrnuty, předejte nám to. Pokud byste se chtěli podělit o nějaké myšlenky, pošlete nám je. Jako vždy je adresa newsletter@fsfe.org. Těšíme se na slyšení od vás!

Thanks to all the volunteers, supporters and donors who make our work possible.

Váš redaktor,
Erik Albers

[**] Na obrázku nahoře: R2D2, který navštivil FSFE stánek v průběhu Maker Faire in Berlin.
Máte hezké fotky členů FSFE na stáknu (i s kamarády) které byste rádi sdíleli? Můžete je poslat contact@fsfe.org. Máme rádi fotky ze stánku <3