2020 herkes için oldukça zordu, ama her yerdeki yazılım kullanıcılarının özgürlüğü için mücadelemizi sürdürdük. Bu çabamızı önümüzdeki yıla taşımak için şimdi desteğinize ihtiyacımız var. Eğer imkanınız varsa hemen bugün bize bağış yapın.

Özgürlüğü yaymak için de yardımınız gerekiyor, bu nedenle çalışmalarımızı ve bağış toplama çabalarımızı arkadaşlarınıza ve ailenize söylemeyi unutmayın. FSFE'deki herkes size çok çok teşekkür ediyor!

Bu sayfa henüz çevrilmedi. Bu sayfayı ve fsfe.org'daki diğer sayfaları çevirmemize lütfen yardımcı olun, böylece insanlar mesajımızı kendi anadillerinde okuyabilirler.

Team

Lucas Lasota

Deputy Legal Coordinator

As a legal counsel, Lucas has background in contract and technology Law. Prior to FSFE, Lucas had experience in Brazil and Russia with e-commerce, transfer of technology, telecommunications and arbitration. Over the years he got experience in the academic sector as well, achieving a Master and PhD in law. For him Free Software is a precondition for a safe, neutral and healthy digital environment.

At FSFE Lucas is involved with the management of several initiatives, primarily the Legal Network, the FSFE's involvement with the European Commission's Next Generation Internet Initiative and the Router Freedom campaign.

Contact

E-mail: lucasSPAM.lasota@fsREMOVEfe.org
GnuPG: 0x9D02E9E16271C2BD
Phone: +49 30SPAM 27 59 95REMOVE 290